Землянко Оксана Василівна

Матеріал з Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Прізвище, ім’я, по батькові (посилання на сторінку користувача)

Землянко О. В.

Тема

Актуальність

З метою вивчення та практичного впровадження комп’ютерних технологій на уроках, вивчаю досвід фахівців, застосовую в роботі матеріали електронних посібників. Упроваджую у своїй практиці форми, методи й прийоми роботи, які передбачає названа технологія, що забезпечує активізацію пізнавальної діяльності учнів. Готуючи до уроків презентації, відеоролики, нарізки з фільмів, телепередач, залучаю й дітей до творчої підготовки домашніх завдань, ілюстрації матеріалу за допомогою ІКТ. Дані уроки відповідають сучасним вимогам, і рівень оволодіння навчальним матеріалом покращується. --Землянко Оксана Василівна (обговорення) 14:01, 1 грудня 2015 (EET)

Теоретична база (теоретичні ідеї та положення)

Упровадження особистісно-зорієнтованих технологій як шлях до формування мовно-літературних компетентностей учнів--Землянко Оксана Василівна (обговорення) 14:06, 1 грудня 2015 (EET)

Новизна, провідна ідея

П--Землянко Оксана Василівна (обговорення) 14:11, 1 грудня 2015 (EET)П--Землянко Оксана Василівна (обговорення) 14:12, 1 грудня 2015 (EET)Пошук нових форм, підходів до розв’язання проблемних питань з літератури та мови ,питань морально-етичного характеру, а разом з цим – виховання національних почуттів, поваги до минулого.

Система педагогічних ідей, технології діяльності вчителя, модель

Застосовую різні форми проведення уроків: уроки-семінари, уроки-дослідження, звіти, спектаклі. Іду до них через упровадження особистісно зорієнтованого навчання. Серед форм навчання надаю перевагу груповим, міжгруповим, парним, індивідуальним. --Землянко Оксана Василівна (обговорення) 14:04, 1 грудня 2015 (EET)

Результативність

У 2014-2015 н. рВощинкіна К. та Усик В. брали участь в обласному конкурсі «Моя мама-професіонал» і посіли 2 місце; 2015-2016 н. р. Косяков Я.посів 3 місце на ІІ етапі конкурсу «Диво калинове».

Використані ресурси

Додатки (із посиланнями на конспекти уроків, позакласні заходи, дидактичні матеріали, презентації, досягнення)