Коктейль здоров'я

Матеріал з Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Тема заходу

Класна година "Коктейль здоров'я"

Автор (посилання на сторінку користувача)

Масалітіна Валентина Пантеліївна

Мета (навчальна, розвивальна, виховна)

Сформувати свідоме ставлення дітей до свого здоров'я, навчити активних прийомів здорового способу життя.

Категорія учнів

Учні 7 класу

Обладнання

Плакати, вислови (записані на дошці): "Рух - це життя", "Сон - найкращі ліки", "Усьому міру знай - працюй та відпочивай"; кольорові кружечки, що імітують вітаміни; прозора склянка.

Методичні рекомендації щодо організації та проведення (можливі посилання)

Можна проводити як в одному класі, так і для декількох класів, у класній кімнаті або актовій залі. Учнів на групи "харчування", "загартовування", "відпочинок".

Зміст заходу (можливі посилання)

Хід заняття Учитель: Бувають випадки, коли ви підходите до класного керівника або вчителя і жалієтесь на погане самопочуття, занепад сил. Це найчастіше буває перед останніми уроками, або наприкінці тиждня. Ось ми сьогодні складемо рецепт незвичайного коктейлю, що допомагає почуватися веселим, бадьорим, сильним. Що таке "коктейль"? Наш коктейль - це корисний вітамінний напій, суміш соку, молока, кефіру з додаванням меду, яєць, фруктів, овочів. Спочатку поговоримо про здорове харчування. - Повідомлення групи "харчування". Харчування людини повинно бути повноцінним, у ньому мають міститися у достатній кількості білки, жири і вуглеводи. Необхідні також і мінеральні солі. Харчування має бути не тільки повноцінним, різноманітним, але й регулярним: сніданок, обід, полуденок, вечеря. Також слід пам'ятати, що під час прийому їжі не можна розмовляти, квапитися, їсти занадто гарячі або гострі страви. - Прикріплюють плакат: "Людина живе не для того, щоб їсти, а їсть задля того, щоб жити". - Кладуть "вітамін" у склянку. Повідомлення групи "загартовування". Основними засобами загартовування є такі: сонце, повітря і вода. Загартовування можна починати будь-якої пори року, але найкраще влітку. Обтирання, обливання холодною водою, контрасні ванни для ніг - це дуже прості, але ефективні засоби загартування. Учні розповідають про різні види спорту і прікріплюють плакат "Рух - це життя". Кладуть "вітамінку" в коктейль. Повідомлення групи "відпочинок". 1. Гра після занять у школі (фізичний відпочинок). 2) Заняття спортом (зміна виду діяльності). 3) Рибалка (відпочинок на природі). 4) Денний сон (сон - найкращі ліки). Відпочинок може бути активним і пасивним. Учні наводять приклади про свій відпочинок. Прікріплюють плакат "Усьому міру знай - працюй та відпочивай". Кладуть "вітамінку" в коктейль. Підбиття підсумків. "Коктейль здоров'я": Візьміть склянку свіжої ключової води, зігрітої промінням сонця, насиченою пухерцями свіжого повітря, додайте скибочки улюблених фруктів, багатих на вітаміни, зверху насипте першокласного гумору. Випийте на кваплячись, із насолодою відчуваючи всю повноту смаку. Смачного! Бажаємо вам міцного здоров'я.

Використані ресурси

Фотогалерея