Математична година

Матеріал з Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Тема заходу

Міс та містер Математики

Автор (посилання на сторінку користувача)

Ткачова Валентина Володимирівна

Мета (навчальна, розвивальна, виховна)

формувати вміння учнів застосовувати набуті знання для розв’язування задач і вправ в нестандартних ситуаціях. Сприяти активізації розумової діяльності, винекненню внутрішніх мотивів навчання. Розвивати і поглиблювати знання та інтерес учнів до математики, розвивати бажання застосовувати здобуті знання для досягнення поставленої мети. Виховувати згуртованість, повагу до товаришів та їх думки.

Категорія учнів

учні 7 класу

Обладнання

висловлювання видатних людей про математику, музичний центр, кольорова крейда, фарби, портрети видатних математиків, малюнки, картки із завданнями, клей, геометричні фігури

Методичні рекомендації щодо організації та проведення (можливі посилання)

Зміст заходу (можливі посилання)

Математична година

Використані ресурси

  • http://ostriv.in.ua Шкільний портал "Острів знань".Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Плани уроків. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.
  • http://www.alleng.ru/edu/math.htm Сайт «Освітні ресурси Інтернету - Математика». Математика, алгебра, геометрія - завдання, рішення, відповіді, тести, школа, уроки, підручник з математики, алгебри, геометрії, олімпіади з математики, формули, білети з геометрії та алгебри, завдання.

Фотогалерея

Математ година.jpg Математична година.jpg