Математичний брейн рінг

Матеріал з Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Тема заходу

Розв’язування квадратних нерівностей

Автор (посилання на сторінку користувача)

Радченко Ірина Василівна

Мета (навчальна, розвивальна, виховна)

Систематизувати знання учнів з даної теми, формувати навички і вміння розв’язувати квадратичні нерівності методом інтервалів, методом взаємного розміщення графіків квадратичної функції. Стимулювати пізнавальну діяльність, сприяти формуванню і розвитку системних знань, колективних і міжособистих відносин, самостійності у виборі засобів, форм і методів роботи.

Категорія учнів

для учнів 9 класів

Обладнання

Кожна команда сидить за окремим столом. На окремому столі представлено літератури, якою учні користувалися. Вислови видатних вчених про математику.

Методичні рекомендації щодо організації та проведення

Для проведення такого уроку – гри потрібно створити 4 команди Кожна команда має свою назву і вибирає капітана. Капітан має право приймати рішення щодо відповіді команди та стратегії гри; Обирається журі у кількості 5 чоловік. Їх права та обов’язки: створювати всі умови для чіткого проведення конкурсу та фіксація вірних відповідей

Зміст заходу

Учитель нагадує правила проведення заходу.

  • Розминка.Математичне тестування. Кожне завдання оцінюється у 2 бали.[Конкурс 1]
  • Конкурс капітанів. До дошки виходять по одному представнику від кожної. 10 балів нараховується, при умові правильного виконання завдання.[Конкурс 2]
  • Конкурс обміну запитаннями.Кожна команда задає по два питання своїм сусідам, правильна відповідь приносить по 2 бали. Перший починає той, у якого більше на рахунку балів.
  • Конкурс інтелектуалів[Конкурс 3]
  • Конкурс на кращого ерудита. До дошки виходять по одному представнику від кожної команди і оперативно виконують завдання[Конкурс 4]

Підсумок. Оголошуються бали, вчитель лише коректує виставлені бали, а також ана-лізує виконання завдань. Підраховується підсумковий результат та команда-переможець.

Використані ресурси

Список використаної літератури Бевз Г. П., Бевз В. Г. Алгебра. Підручник для 9 класу Бабенко С. П. Алгебра. 9 клас: Розробки уроків. – Х.: Видавництво «Ранок», 2009.

Фотогалерея

[[1]]