Тренінг. Про життя і життєві навички

Матеріал з Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Тема заходу

Тренінг. Про життя і життєві навички

Автор (посилання на сторінку користувача)

Сушко Катерина Володимирівна

Мета (навчальна, розвивальна, виховна)

ознайомити учнів з проблемами і викликами сучасного світу, базовою інформацією про тренінгові методи і сприятливі для здоров’я життєві навички; розвивати уміння оцінювати рівень відповідальності за своє життя і здоров’я, необхідність планувати своє життя, формувати життєві навички, працювати в команді; виховувати любов до життя, формувати активну життєву позицію.

Категорія учнів

учні 10-11 класів

Обладнання

анкети « До» для анонімного анкетування за процедурою « До» і « Після» ( для кожного учня), папір форматів А2, А3, А4; маркери, фломастери, 40 надуваних кульок, 4 катушки ниток, 4 упаковки скотчу.

Методичні рекомендації щодо організації та проведення (можливі посилання)

  • Плакат « Очікування», клейкі папірці вирізані у вигляді небесних тіл за кількістю учасників;
  • Анкети « До» для анонімного анкетування для кожного учня;
  • 40 однакових кульок, ножиці. 4 котушки ниток, 4 упаковки скотчу ;
  • Папір формату А 4 на кожного учасника

Зміст заходу (можливі посилання)

Зміст заходу

Використані ресурси

  1. 1. Ващенко Л.С. Основи здоров’я. Книга для вчителя /Л.С. Ващенко, Т.Є. Бойченко. – К,: Алатон, 2005. – 240 с.

2. Воронцова Т.В., Пономаренко В.С. Захисти себе від ВІЛ. Тренінги життєвих навичок: Методичний посібник для педагога – тренера. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2012. – 208с. 3. Воронцова Т.В., Пономаренко В.С. Захисти себе від ВІЛ. Тренінги життєвих навичок: Посібник для учнів старшого підліткового та юнацького віку. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2012. – 168с. 4. Практичні рекомендації з питань реалізації політики щодо ВІЛ – інфекції в системі освіти України: інформ. – метод. посіб. / автори –упоряд.: О.В. Єресько, С.С. Фіцайло, О.Г. Єщенко[ та ін.]. –К.: Освіта, 2013. – 54 с. 5. Сушко К, В., Успенська В.М. « Школа проти СНІДу». Метерыали для викладання факультативного курсу. Для учителів ЗНЗ та викладачів ПТНЗ. Навчально – методичний посібник. – Суми: ОІППО, 2010. – 80 с.


Фотогалерея